KARCZMISKA LIGA SZACHOWA

Karczmiska Liga Szachowa

Sezon Ligowy będzie się składał z ośmiu niezależnych turniejów rozgrywanych raz w miesiącu, od września do maja za wyjątkiem miesiąca, w którym przewidziane są ferie zimowe dla województwa lubelskiego. Rozpoczęcie zawodów każdorazowo o godz. 10.00. Terminy poszczególnych turniejów będą podawane na bieżąco na stronie internetowej GBiDK w Karczmiskach gbidk-karczmiska.pl oraz na Facebooku.

REGULAMIN KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ

Kolejny turniej 21 grudnia 2019 r.

Poniżej przedstawiamy KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ oraz tabele wyników z poszczególnych turniejów:

Klasyfikacja generalna po III turnieju

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IRobert Błaziak40Karczmiska
IIJan Dudziak25Opole Lubelskie
IIIPaweł Kruk24Puławy
IVMichał Kazanowski24Karczmiska
VRadosław Bronisz16Puławy
VIPiotr Zagozdon16Opole Lubelskie
VIITomasz Siedliski14Chodlik
VIIIDaniel Siedliski8Chodlik
IXSławomir Złotucha6Niezdów
XDariusz Hotała5Karczmiska
XIBogusław Dąbrowski5Puławy
XIWojciech Kamiński2Karczmiska
JUNIORZY
IPaweł Barcicki33Karczmiska
IIHubert Adamczyk33Głusko
IIIMiłosz Maciąg27Karczmiska
IVIgnacy Bochra23Karczmiska
VBartłomiej Miller22Rogów
VIHubert Witczak21Karczmiska
VIIMaciej Czopek13Karczmiska
VIIIJakub Rogala8Wymysłów
KOBIETY
IAmelia Woś30Wąwolnica
IIPaulina Bronisz27Puławy

III turniej 23.11.2019

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IRobert Błaziak15Karczmiska
IIPaweł Kruk12Puławy
IIIRadosław Bronisz10Puławy
IVMichał Kazanowski8Karczmiska
VTomasz Siedliski6Chodlik
VIDariusz Hotała5Karczmiska
VIIPiotr Zagozdon4Opole Lubelakie

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IPaweł Barcicki15Karczmiska
IIHubert Adamczyk12Głusko
IIIHubert Witczak10Karczmiska
IVBartłomiej Miller8Rogów
VIgnacy Bochra6Karczmiska
VIMaciej Czopek5Karczmiska
VIIJakub Rogala4Wymysłów

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IPaulina Bronisz15Puławy
Download PDF

II turniej 19.10.2019

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IJan Dudziak15Opole Lubelskie
IIMichał Kazanowski12Karczmiska
IIIRobert Błaziak10Karczmiska
IVDaniel Siedliski8Chodlik
VSławomir Złotucha6Niezdów
VITomasz Siedliski5Chodlik
VIIPaweł Kruk4Puławy

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IMiłosz Maciąg15Karczmiska
IIIgnacy Bochra12Karczmiska
IIIBartłomiej Miller10Rogów
IVPaweł Barcicki8Karczmiska
VHubert Adamczyk6Karczmiska
VIHubert Witczak5Karczmiska
VIIJakub Rogala4Wymysłów

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IAmelia Woś15Wąwolnica
Download PDF

I turniej 21.09.2019

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IRobert Błaziak15Karczmiska
IIPiotr Zagozdon12Opole Lubelskie
IIIJan Dudziak10Opole Lubelskie
IVPaweł Kruk8Puławy
VRadosław Bronisz6Puławy
VIBogusław Dąbrowski5Puławy
VIIMichał Kazanowski4Karczmiska
VIIITomasz Siedliski3Chodlik
IXWojciech Kamiński2Karczmiska

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IHubert Adamczyk15Głusko
IIMiłosz Maciąg12Karczmiska
IIIPaweł Barcicki10Karczmiska
IVMaciej Czopek8Karczmiska
VHubert Witczak6Karczmiska
VIIgnacy Bochra5Karczmiska
VIIBartłomiej Miller4Dobre

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IAmelia Woś15Wąwolnica
IIPaulina Bronisz12Puławy

Download PDF

Linki

Wydarzenia

  • No Events

Facebook

Czcionka
Kontrast