KARCZMISKA LIGA SZACHOWA

Karczmiska Liga Szachowa

Sezon Ligowy będzie się składał z ośmiu niezależnych turniejów rozgrywanych raz w miesiącu, od września do maja za wyjątkiem miesiąca, w którym przewidziane są ferie zimowe dla województwa lubelskiego. Rozpoczęcie zawodów każdorazowo o godz. 10.00. Terminy poszczególnych turniejów będą podawane na bieżąco na stronie internetowej GBiDK w Karczmiskach gbidk-karczmiska.pl oraz na Facebooku.

REGULAMIN KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ

Ze względu na decyzje MKiDN o zawieszeniu działalności instytucji kultury marcowy turniej szachowy zostaje odwołany. O nowym terminie poinformujemy.

Poniżej przedstawiamy KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ oraz tabele wyników z poszczególnych turniejów:

Klasyfikacja generalna po V turnieju

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IRobert Błaziak67Karczmiska
IIJan Dudziak45Opole Lubelskie
IIIPiotr Zagozdon43Opole Lubelskie
IVMichał Kazanowski36Karczmiska
VPaweł Kruk26Puławy
VITomasz Siedliski22Chodlik
VIIRadosław Bronisz21Puławy
VIIIDaniel Siedliski17Chodlik
IXSławomir Złotucha17Niezdów
XBogusław Dąbrowski13Puławy
XIDariusz Hotała5Karczmiska
XIIWojciech Kamiński2Karczmiska
JUNIORZY
IPaweł Barcicki54Karczmiska
IIHubert Adamczyk48Głusko
IIIBartłomiej Miller37Rogów
IVIgnacy Bochra34Karczmiska
VHubert Witczak33Karczmiska
VIMaciej Czopek33Karczmiska
VIIMiłosz Maciąg27Karczmiska
VIIIJakub Rogala24Wymysłów
IXSebastian Winnicki4Dobre
KOBIETY
IAmelia Woś60Wąwolnica
IIPaulina Bronisz39Puławy
IIIBarbara Woś12Wąwolnica
IVJoanna Janisz10Uściąż

V turniej 22.02.2020

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IRobert Błaziak15Karczmiska
IIPiotr Zagozdon12Opole Lubelakie
IIIJan Dudziak10Opole Lubelakie
IVDaniel Siedliski8Chodlik
VMichał Kazanowski6Słotwiny
VIBogusław Dąbrowski5Puławy
VIITomasz Siedliski4Chodlik
VIIISławomir Złotucha3Niezdów

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IPaweł Barcicki15Karczmiska
IIMaciej Czopek12Karczmiska
IIIBartłomiej Miller10Rogów
IVIgnacy Bochra8Karczmiska
VJakub Rogala6Wymysłów

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IAmelia Woś15Wąwolnica
IIBarbara Woś12Wąwolnica
Download PDF

IV turniej 21.12.2019

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IPiotr Zagozdon15Opole Lubelakie
IIRobert Błaziak12Karczmiska
IIIJan Dudziak10Opole Lubelakie
IVSławomir Złotucha8Niezdów
VMichał Kazanowski6Karczmiska
VIRadosław Bronisz5Puławy
VIITomasz Siedliski4Chodlik
VIIIBogusław Dąbrowski3Puławy
IXPaweł Kruk2Puławy
XDaniel Siedliski1Chodlik

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IHubert Adamczyk15Głusko
IIHubert Witczak12Karczmiska
IIIJakub Rogala10Wymysłów
IVMaciej Czopek8Karczmiska
VPaweł Barcicki6Karczmiska
VIBartłomiej Miller5Rogów
VIISebastian Winnicki4Dobre
VIIIIgnacy Bochra3Karczmiska

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IAmelia Woś15Wąwolnica
IIPaulina Bronisz12Puławy
IIIJoanna Janisz10Uściąż
Download PDF

III turniej 23.11.2019

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IRobert Błaziak15Karczmiska
IIPaweł Kruk12Puławy
IIIRadosław Bronisz10Puławy
IVMichał Kazanowski8Karczmiska
VTomasz Siedliski6Chodlik
VIDariusz Hotała5Karczmiska
VIIPiotr Zagozdon4Opole Lubelakie

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IPaweł Barcicki15Karczmiska
IIHubert Adamczyk12Głusko
IIIHubert Witczak10Karczmiska
IVBartłomiej Miller8Rogów
VIgnacy Bochra6Karczmiska
VIMaciej Czopek5Karczmiska
VIIJakub Rogala4Wymysłów

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IPaulina Bronisz15Puławy
Download PDF

II turniej 19.10.2019

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IJan Dudziak15Opole Lubelskie
IIMichał Kazanowski12Karczmiska
IIIRobert Błaziak10Karczmiska
IVDaniel Siedliski8Chodlik
VSławomir Złotucha6Niezdów
VITomasz Siedliski5Chodlik
VIIPaweł Kruk4Puławy

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IMiłosz Maciąg15Karczmiska
IIIgnacy Bochra12Karczmiska
IIIBartłomiej Miller10Rogów
IVPaweł Barcicki8Karczmiska
VHubert Adamczyk6Karczmiska
VIHubert Witczak5Karczmiska
VIIJakub Rogala4Wymysłów

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IAmelia Woś15Wąwolnica
Download PDF

I turniej 21.09.2019

Open

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IRobert Błaziak15Karczmiska
IIPiotr Zagozdon12Opole Lubelskie
IIIJan Dudziak10Opole Lubelskie
IVPaweł Kruk8Puławy
VRadosław Bronisz6Puławy
VIBogusław Dąbrowski5Puławy
VIIMichał Kazanowski4Karczmiska
VIIITomasz Siedliski3Chodlik
IXWojciech Kamiński2Karczmiska

Juniorzy

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IHubert Adamczyk15Głusko
IIMiłosz Maciąg12Karczmiska
IIIPaweł Barcicki10Karczmiska
IVMaciej Czopek8Karczmiska
VHubert Witczak6Karczmiska
VIIgnacy Bochra5Karczmiska
VIIBartłomiej Miller4Dobre

Kobiety

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
IAmelia Woś15Wąwolnica
IIPaulina Bronisz12Puławy

Download PDF

Linki

Facebook

Czcionka
Kontrast