KARCZMISKA LIGA SZACHOWA

Karczmiska Liga Szachowa

Sezon Ligowy będzie się składał z ośmiu niezależnych turniejów rozgrywanych raz w miesiącu, od listopada do czerwca. Rozpoczęcie zawodów każdorazowo o godz. 15.00. Terminy poszczególnych turniejów będą podawane na bieżąco na stronie internetowej GBiDK w Karczmiskach gbidk-karczmiska.pl oraz na Facebooku.

REGULAMIN KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ

Trwa IV sezon. V turniej odbędzie się w sobotę 2 marca 2024 r.

WYNIKI I sezonu (2019-2021) KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ

WYNIKI II sezonu (2021-2022) KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ

WYNIKI III sezonu (2022-2023) KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ

Poniżej przedstawiamy KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ oraz tabele wyników z poszczególnych turniejów:

Klasyfikacja generalna po IV turnieju

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IKacper Tuźnik43Kazimierz Dolny
IILeszek Jagłowski40Lipsko
IIIRobert Błaziak27Karczmiska
IVJan Dudziak26Opole Lubelskie
VIgnacy Bochra23Karczmiska
VIŁukasz Tajer20Kowala
VIIPiotr Zagozdon19Opole Lubelskie
VIIISławomir Złotucha18Niezdów
IXHubert Witczak14Karczmiska
XŁukasz Ceglarski8Górki
XITomasz Siedliski7Chodlik
XIIBartłomiej Ciosek6Opole Lubelskie
XIIIBogusław Dąbrowski6Puławy
XIVPaweł Gębka4Poniatowa
XVAndrzej Rodzoś4Poniatowa
XVIMiłosz Łukasiewicz0Gołąb
KOBIETY
IBarbara Woś32Wąwolnica
IIDorota Kopeś Łukasiewicz30Gołąb
IIIAmelia Woś27Wąwolnica
IVMartyna Smyrgała25Opole Lubelskie
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal55Opole Lubelskie
IIDionizy Pawłowski38Trzebiesza
IIIBartosz Smyrgała38Opole Lubelskie
IVBartłomiej Miller32Rogów
VMaciej Sobka15Józefów nad Wisłą
VISzymon Gawdzik6Kowala
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik57Karczmiska
IIMaja Radkowiak42Karczmiska
IIILena Wojnicka38Głusko Duże
IVKrystian Mikoulski27Poniatowa
JUNIORZY do lat 10
IZofia Wojnicka43Karczmiska
IINataniel Wyroślak39Poniatowa
IIIMateusz Czarnota38Kazimierzów
IVWojciech Chyła25Szczuczki
VSzymon Usarek25Karczmiska
VIAntoni Wróblewski14Wymysłów
VIIHubert Mikulski11 Poniatowa
VIIIFranciszek Wróblewski8Wymysłów

IV turniej 03.02.24

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IKacper Tuźnik15Kazimierz Dolny
IISławomir Złotucha12Niezdów
IIIHubert Witczak10Karczmiska
IVJan Dudziak8Opole Lubelskie
VLeszek Jagłowski6Lipsko
VIIgnacy Bochra5Karczmiska
VIIPaweł Gębka4Poniatowa
VIIITomasz Siedliski3Chodlik
IXBogusław Dąbrowski2Puławy
XPiotr Zgozdon1Opole Lubelskie
XIRobert Błaziak0Karczmiska
XIIBartłomiej Ciosek0Opole Lubelskie
XIIIAndrzej Rodzoś0Poniatowa
KOBIETY
IDorota Kopeć Łukasiewicz15Gołąb
IIBarbara Woś12Wąwolnica
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal15Opole Lubelskie
IIDionizy Pawłowski12Trzebiesza
IIIBartosz Smyrgała10Opole Lubelskie
JUNIORZY do lat 12
IKrystian Mikulski15Poniatowa
IIZuzanna Kosik12Karczmiska
IIIMaja Radkowiak10Karczmiska
IVLena Wojnicka8Głusko Duże
JUNIORZY do lat 10
IZofia Wojnicka15Karczmiska
IINataniel Wyroślak12Poniatowa
IIIWojciech Chyła10Szczuczki
IVAntoni Wróblewski8Wymysłów
VMatusz Czarnota6Kazimirzów
VIHubert Mikulski5Poniatowa

III turniej 13.01.24

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IŁukasz Tajer15Kowala
IIJan Dudziak12Opole Lubelskie
IIIPiotr Zagozdon10Opole Lubelskie
IVIgnacy Bochra8Karczmiska
VKacper Tuźnik6Kazimierz Dolny
VIRobert Błaziak5Karczmiska
VIILeszek Jagłowski4Lipsko
VIIIHubert Witczak3Karczmiska
IXSławomir Złotucha2Niezdów
XBartłomiej Ciosek1Opole Lubelskie
XIPaweł Gębka0Opole Lubelskie
XIITomasz Siedliski0Chodlik
XIIIBogusław Dąbrowski0Puławy
XIVMiłosz Łukasiwicz0Gołąb
XVAndrzej Rodzoś0Poniatowa
KOBIETY
IDorota Kopeć Łukasiewicz15Gołąb
IIAmelia Woś12Wąwolnica
IIIMartyna Smyrgała10Opole Lubelskie
IVBarbara Woś8Wąwolnica
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal15Opole Lubelskie
IIDionizy Pawłowski12Trzebiesza
IIIBartłomiej Miller10Rogów
IVBartosz Smyrgała8Opole Lubelskie
VSzymon Gawdzik6Kowala
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik15Karczmiska
IIKrystian Mikulski12Poniatowa
IIIMaja Radkowiak10Karczmiska
IVLena Wojnicka8Głusko Duże
JUNIORZY do lat 10
IWojciech Chyła15Szczuczki
IINataniel Wyroślak12Poniatowa
IIIZofia Wojnicka10Karczmiska
IVMateusz Czarnota8Kazimierzów
VHubert Mikulski6Poniatowa

II turniej 02.12.23

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
ILeszek Jagłowski15Lipsko
IIRobert Błaziak12Karczmiska
IIIKacper Tuźnik10Kazimierz Dolny
IVŁukasz Ceglarski8Górki
VIgnacy Bochra6Karczmiska
VIBartłomiej Ciosek5Opole Lubelskie
VIIAndrzej Rodzoń4Poniatowa
VIIITomasz Siedliski3Chodlik
IXBogusław Dąbrowski2Puławy
XHubert Witczak1Karczmiska
KOBIETY
IMartyna Smyrgała15Opole Lubelskie
JUNIORZY do lat 15
IMaciej Sobka15Józefów nad Wisłą
IIBartłomiej Miller12Rogów
IIIDawid Hubal10Opole Lubelskie
IVBartosz Smyrgała8Opole Lubelskie
VDionizy Pawłowski6Trzebiesza
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik15Karczmiska
IILena Wojnicka12Głusko Duże
IIIMaja Radkowiak10Karczmiska
JUNIORZY do lat 10
ISzymon Usarek15Karczmiska
IIMateusz Czarnota12Kazimierzów
IIIZofia Wojnicka10Karczmiska
IVFranciszek Wróblewski8Wymysłów
VAntoni Wróblewski6Wymysłów

I turniej 18.11.23

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
ILeszek Jodłowski15Lipsko
IIKacper Tuźnik12Kazimierz Dolny
IIIRobert Błaziak10Karczmiska
IVPiotr Zagozdon8Opole Lubelskie
VJan Dudziak6Opole Lubelskie
VIŁukasz Tajer5Kowala
VIIIgnacy Bochra4Karczmiska
VIIISławomir Złotucha3Niezdów
IXBogusław Dąbrowski2Puławy
XTomasz Siedliski1Chodlik
KOBIETY
IAmelia Woś15Wąwolnica
IIBarbara Woś12Wąwolnica
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal15Opole Lubelskie
IIBartosz Smyrgała12Opole Lubelskie
IIIBartosz Miller10Rogów
IVDionizy Pawłowski8Trzebiesza
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik15Karczmiska
IIMaja Radkowiak12Karczmiska
IIILena Wojnicka10Głusko Duże
JUNIORZY do lat 10
INataniel Wyroślak15Poniatowa
IIMatusz Czarnota12Kazimierzów
IIISzymon Usarek10Karczmiska
IVZofia Wojnicka8Karczmiska