Karczmiska Liga Szachowa
Sezon Ligowy będzie się składał z ośmiu niezależnych turniejów rozgrywanych raz w miesiącu, od listopada do czerwca. Rozpoczęcie zawodów każdorazowo o godz. 15.00. Terminy poszczególnych turniejów będą podawane na bieżąco na stronie internetowej GBiDK w Karczmiskach gbidk-karczmiska.pl oraz na Facebooku.
REGULAMIN KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ
Trwa IV sezon. VI turniej odbędzie się w sobotę 6 kwietnia 2024 r.
WYNIKI I sezonu (2019-2021) KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ
WYNIKI II sezonu (2021-2022) KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ
WYNIKI III sezonu (2022-2023) KARCZMISKIEJ LIGI SZACHOWEJ
Poniżej przedstawiamy KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ oraz tabele wyników z poszczególnych turniejów:
Klasyfikacja generalna po V turnieju
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | PUNKTY | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
OPEN | |||
I | Kacper Tuźnik | 55 | Kazimierz Dolny |
II | Jan Dudziak | 41 | Opole Lubelskie |
III | Leszek Jagłowski | 40 | Lipsko |
IV | Robert Błaziak | 33 | Karczmiska |
V | Ignacy Bochra | 31 | Karczmiska |
VI | Piotr Zagozdon | 24 | Opole Lubelskie |
VII | Łukasz Tajer | 22 | Kowala |
VIII | Sławomir Złotucha | 21 | Niezdów |
IX | Hubert Witczak | 17 | Karczmiska |
X | Bogusław Dąbrowski | 16 | Puławy |
XI | Łukasz Ceglarski | 8 | Górki |
XII | Tomasz Siedliski | 7 | Chodlik |
XIII | Bartłomiej Ciosek | 6 | Opole Lubelskie |
XIV | Paweł Gębka | 5 | Poniatowa |
XV | Andrzej Rodzoś | 4 | Poniatowa |
XVI | Miłosz Łukasiewicz | 0 | Gołąb |
KOBIETY | |||
I | Amelia Woś | 42 | Wąwolnica |
II | Dorota Kopeś Łukasiewicz | 42 | Gołąb |
III | Barbara Woś | 32 | Wąwolnica |
IV | Martyna Smyrgała | 25 | Opole Lubelskie |
JUNIORZY do lat 15 | |||
I | Dawid Hubal | 70 | Opole Lubelskie |
II | Bartosz Smyrgała | 50 | Opole Lubelskie |
III | Dionizy Pawłowski | 44 | Trzebiesza |
IV | Bartłomiej Miller | 40 | Rogów |
V | Szymon Gawdzik | 16 | Kowala |
VI | Maciej Sobka | 15 | Józefów nad Wisłą |
JUNIORZY do lat 12 | |||
I | Zuzanna Kosik | 72 | Karczmiska |
II | Maja Radkowiak | 50 | Karczmiska |
III | Lena Wojnicka | 48 | Głusko Duże |
IV | Krystian Mikoulski | 39 | Poniatowa |
JUNIORZY do lat 10 | |||
I | Nataniel Wyroślak | 54 | Poniatowa |
II | Mateusz Czarnota | 50 | Kazimierzów |
III | Zofia Wojnicka | 49 | Karczmiska |
IV | Wojciech Chyła | 35 | Szczuczki |
V | Szymon Usarek | 25 | Karczmiska |
VI | Antoni Wróblewski | 22 | Wymysłów |
VII | Franciszek Wróblewski | 13 | Wymysłów |
VIII | Hubert Mikulski | 11 | Poniatowa |
V turniej 02.03.24
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | PUNKTY | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
OPEN | |||
I | Jan Dudziak | 15 | Opole Lubelskie |
II | Kacper Tuźnik | 12 | Kazimierz Dolny |
III | Bogusław Dąbrowski | 10 | Puławy |
IV | Ignacy Bochra | 8 | Karczmiska |
V | Robert Błaziak | 6 | Karczmiska |
VI | Piotr Zgozdon | 5 | Opole Lubelskie |
VII | Sławomir Złotucha | 4 | Niezdów |
VIII | Hubert Witczak | 3 | Karczmiska |
IX | Łukasz Tajer | 2 | Kowala |
X | Paweł Gębka | 1 | Poniatowa |
XI | Bartłomiej Ciosek | 0 | Opole Lubelskie |
XII | Miłosz Łukasiewicz | 0 | Gołąb |
KOBIETY | |||
I | Amelia Woś | 15 | Wąwolnica |
II | Dorota Kopeć Łukasiewicz | 12 | Gołąb |
JUNIORZY do lat 15 | |||
I | Dawid Hubal | 15 | Opole Lubelskie |
II | Bartosz Smyrgała | 12 | Opole Lubelskie |
III | Szymon Gawdzik | 10 | Kowala |
IV | Bartłomiej Miller | 8 | Rogów |
V | Dionizy Pawłowski | 6 | Trzebiesza |
JUNIORZY do lat 12 | |||
I | Zuzanna Kosik | 15 | Karczmiska |
II | Krystian Mikulski | 12 | Poniatowa |
III | Lena Wojnicka | 10 | Głusko Duże |
IV | Maja Radkowiak | 8 | Karczmiska |
JUNIORZY do lat 10 | |||
I | Nataniel Wyroślak | 15 | Poniatowa |
II | Matusz Czarnota | 12 | Kazimirzów |
III | Wojciech Chyła | 10 | Szczuczki |
IV | Antoni Wróblewski | 8 | Wymysłów |
V | Zofia Wojnicka | 6 | Karczmiska |
VI | Franciszek Wróblewski | 5 | Wymysłów |
IV turniej 03.02.24
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | PUNKTY | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
OPEN | |||
I | Kacper Tuźnik | 15 | Kazimierz Dolny |
II | Sławomir Złotucha | 12 | Niezdów |
III | Hubert Witczak | 10 | Karczmiska |
IV | Jan Dudziak | 8 | Opole Lubelskie |
V | Leszek Jagłowski | 6 | Lipsko |
VI | Ignacy Bochra | 5 | Karczmiska |
VII | Paweł Gębka | 4 | Poniatowa |
VIII | Tomasz Siedliski | 3 | Chodlik |
IX | Bogusław Dąbrowski | 2 | Puławy |
X | Piotr Zgozdon | 1 | Opole Lubelskie |
XI | Robert Błaziak | 0 | Karczmiska |
XII | Bartłomiej Ciosek | 0 | Opole Lubelskie |
XIII | Andrzej Rodzoś | 0 | Poniatowa |
KOBIETY | |||
I | Dorota Kopeć Łukasiewicz | 15 | Gołąb |
II | Barbara Woś | 12 | Wąwolnica |
JUNIORZY do lat 15 | |||
I | Dawid Hubal | 15 | Opole Lubelskie |
II | Dionizy Pawłowski | 12 | Trzebiesza |
III | Bartosz Smyrgała | 10 | Opole Lubelskie |
JUNIORZY do lat 12 | |||
I | Krystian Mikulski | 15 | Poniatowa |
II | Zuzanna Kosik | 12 | Karczmiska |
III | Maja Radkowiak | 10 | Karczmiska |
IV | Lena Wojnicka | 8 | Głusko Duże |
JUNIORZY do lat 10 | |||
I | Zofia Wojnicka | 15 | Karczmiska |
II | Nataniel Wyroślak | 12 | Poniatowa |
III | Wojciech Chyła | 10 | Szczuczki |
IV | Antoni Wróblewski | 8 | Wymysłów |
V | Matusz Czarnota | 6 | Kazimirzów |
VI | Hubert Mikulski | 5 | Poniatowa |
III turniej 13.01.24
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | PUNKTY | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
OPEN | |||
I | Łukasz Tajer | 15 | Kowala |
II | Jan Dudziak | 12 | Opole Lubelskie |
III | Piotr Zagozdon | 10 | Opole Lubelskie |
IV | Ignacy Bochra | 8 | Karczmiska |
V | Kacper Tuźnik | 6 | Kazimierz Dolny |
VI | Robert Błaziak | 5 | Karczmiska |
VII | Leszek Jagłowski | 4 | Lipsko |
VIII | Hubert Witczak | 3 | Karczmiska |
IX | Sławomir Złotucha | 2 | Niezdów |
X | Bartłomiej Ciosek | 1 | Opole Lubelskie |
XI | Paweł Gębka | 0 | Opole Lubelskie |
XII | Tomasz Siedliski | 0 | Chodlik |
XIII | Bogusław Dąbrowski | 0 | Puławy |
XIV | Miłosz Łukasiwicz | 0 | Gołąb |
XV | Andrzej Rodzoś | 0 | Poniatowa |
KOBIETY | |||
I | Dorota Kopeć Łukasiewicz | 15 | Gołąb |
II | Amelia Woś | 12 | Wąwolnica |
III | Martyna Smyrgała | 10 | Opole Lubelskie |
IV | Barbara Woś | 8 | Wąwolnica |
JUNIORZY do lat 15 | |||
I | Dawid Hubal | 15 | Opole Lubelskie |
II | Dionizy Pawłowski | 12 | Trzebiesza |
III | Bartłomiej Miller | 10 | Rogów |
IV | Bartosz Smyrgała | 8 | Opole Lubelskie |
V | Szymon Gawdzik | 6 | Kowala |
JUNIORZY do lat 12 | |||
I | Zuzanna Kosik | 15 | Karczmiska |
II | Krystian Mikulski | 12 | Poniatowa |
III | Maja Radkowiak | 10 | Karczmiska |
IV | Lena Wojnicka | 8 | Głusko Duże |
JUNIORZY do lat 10 | |||
I | Wojciech Chyła | 15 | Szczuczki |
II | Nataniel Wyroślak | 12 | Poniatowa |
III | Zofia Wojnicka | 10 | Karczmiska |
IV | Mateusz Czarnota | 8 | Kazimierzów |
V | Hubert Mikulski | 6 | Poniatowa |
II turniej 02.12.23
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | PUNKTY | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
OPEN | |||
I | Leszek Jagłowski | 15 | Lipsko |
II | Robert Błaziak | 12 | Karczmiska |
III | Kacper Tuźnik | 10 | Kazimierz Dolny |
IV | Łukasz Ceglarski | 8 | Górki |
V | Ignacy Bochra | 6 | Karczmiska |
VI | Bartłomiej Ciosek | 5 | Opole Lubelskie |
VII | Andrzej Rodzoń | 4 | Poniatowa |
VIII | Tomasz Siedliski | 3 | Chodlik |
IX | Bogusław Dąbrowski | 2 | Puławy |
X | Hubert Witczak | 1 | Karczmiska |
KOBIETY | |||
I | Martyna Smyrgała | 15 | Opole Lubelskie |
JUNIORZY do lat 15 | |||
I | Maciej Sobka | 15 | Józefów nad Wisłą |
II | Bartłomiej Miller | 12 | Rogów |
III | Dawid Hubal | 10 | Opole Lubelskie |
IV | Bartosz Smyrgała | 8 | Opole Lubelskie |
V | Dionizy Pawłowski | 6 | Trzebiesza |
JUNIORZY do lat 12 | |||
I | Zuzanna Kosik | 15 | Karczmiska |
II | Lena Wojnicka | 12 | Głusko Duże |
III | Maja Radkowiak | 10 | Karczmiska |
JUNIORZY do lat 10 | |||
I | Szymon Usarek | 15 | Karczmiska |
II | Mateusz Czarnota | 12 | Kazimierzów |
III | Zofia Wojnicka | 10 | Karczmiska |
IV | Franciszek Wróblewski | 8 | Wymysłów |
V | Antoni Wróblewski | 6 | Wymysłów |
I turniej 18.11.23
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | PUNKTY | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|---|
OPEN | |||
I | Leszek Jodłowski | 15 | Lipsko |
II | Kacper Tuźnik | 12 | Kazimierz Dolny |
III | Robert Błaziak | 10 | Karczmiska |
IV | Piotr Zagozdon | 8 | Opole Lubelskie |
V | Jan Dudziak | 6 | Opole Lubelskie |
VI | Łukasz Tajer | 5 | Kowala |
VII | Ignacy Bochra | 4 | Karczmiska |
VIII | Sławomir Złotucha | 3 | Niezdów |
IX | Bogusław Dąbrowski | 2 | Puławy |
X | Tomasz Siedliski | 1 | Chodlik |
KOBIETY | |||
I | Amelia Woś | 15 | Wąwolnica |
II | Barbara Woś | 12 | Wąwolnica |
JUNIORZY do lat 15 | |||
I | Dawid Hubal | 15 | Opole Lubelskie |
II | Bartosz Smyrgała | 12 | Opole Lubelskie |
III | Bartosz Miller | 10 | Rogów |
IV | Dionizy Pawłowski | 8 | Trzebiesza |
JUNIORZY do lat 12 | |||
I | Zuzanna Kosik | 15 | Karczmiska |
II | Maja Radkowiak | 12 | Karczmiska |
III | Lena Wojnicka | 10 | Głusko Duże |
JUNIORZY do lat 10 | |||
I | Nataniel Wyroślak | 15 | Poniatowa |
II | Matusz Czarnota | 12 | Kazimierzów |
III | Szymon Usarek | 10 | Karczmiska |
IV | Zofia Wojnicka | 8 | Karczmiska |