10 marca 2018 r. obyły się coroczne Mistrzostwa Puław w Szachach organizowane przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. W turnieju, który odbył się w Galerii Zielonej wzięło udział blisko czterdzieścioro zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach. Wśród nagrodzonych nie zabrakło naszych szachistów. W kategorii Kobiety trzecie miejsce zajęła Karolina Siedliska z Chodlika. Zwyciężyła Paulina Bronisz przed Aleksandrą Rułką (obie z Puław). Wśród juniorów również trzeci był Filip Tabor z Karczmisk. W tej kategorii najlepszy był Filip Węgrzynowicz przed Danielem Wiesiołkiem (obaj z Puław). Natomiast mistrzem Puław seniorów został Wojciech Swatek (Puławy) przed Tadeuszem Tarachą (Pożóg) i Janem Dudziakiem (Opole Lubelskie), a tuż za nimi na 4 miejscu nasz reprezentant Robert Błaziak (Karczmiska).
Wszyscy najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary. Oprócz wyżej wymienionych nasz region reprezentowali Michał Kazanowski z Karczmisk oraz TomaszDaniel Siedliscy z Chodlika.
Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i jednocześnie zapraszamy na spotkania naszego Koła Szachowego.