VII turniej 11.05.24

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IKacper Tuźnik15Kazimierz Dolny
IILeszek Jagłowski12Lipsko
IIIHubert Witczak10Karczmiska
IVRobert Błaziak8Karczmiska
VGrzegorz Lipa6Las Dębowy
VIAndrzej Rodzoś5Poniatowa
VIIJan Dudziak4Opole Lubelskie
VIIIŁukasz Tajer3Kowala
IXBogusław Dąbrowski2Puławy
XBartłomiej Ciosek1Opole Lubelskie
XIIgnacy Bochra0Karczmiska
XIIMiłosz Łukasiewicz0Gołąb
XIIISławomir Złotucha0Niezdów
IXPiotr Zagozdon0Opole Lubelskie
KOBIETY
IDorota Kopeć Łukasiewicz15Gołąb
IIAmelia Woś12Wąwolnica
IIIBarbara Woś10Wąwolnica
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal15Opole Lubelskie
IISzymon Gawdzik12Kowala
IIIDionizy Pawłowski10Trzebiesza
IVTomasz Samoń8Wąwolnica
VBartosz Smyrgała6Opole Lubelskie
JUNIORZY do lat 12
IKrystian Mikulski15Poniatowa
IIZuzanna Kosik12Karczmiska
JUNIORZY do lat 10
IWojciech Chyła15Szczuczki
IINataniel Wyroślak12Poniatowa
IIIHubert Mikulski10Poniatowa
IVFranciszek Wróblewski8Wymysłów
VZofia Wojnicka6Karczmiska
VIMateusz Czarnota5Kazimierzów
VIIAntoni Wróblewski4Wymysłów

VI turniej 06.04.24

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
ILeszek Jagłowski15Lipsko
IIIgnacy Bochra12Karczmiska
IIIBartłomiej Ciosek10Opole Lubelskie
IVJan Dudziak8Opole Lubelskie
VŁukasz Tajer6Kowala
VIPiotr Zgozdon5Opole Lubelskie
VIIHubert Witczak4Karczmiska
VIIIAndrzej Rodzoś3Poniatowa
IXTomasz Siedliski2Chodlik
XKacper Tuźnik1Kazimierz Dolny
XIRobert Błaziak0Karczmiska
XIISławomir Złotucha0Niezdów
KOBIETY
IMartyna Smyrgała15Opole Lubelskie
JUNIORZY do lat 15
IBartosz Smyrgała15Opole Lubelskie
IIDawid Hubal12Opole Lubelskie
IIIDionizy Pawłowski10Trzebiesza
IVSzymon Gawdzik8Kowala
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik15Karczmiska
IIKrystian Mikulski12Poniatowa
IIIMaja Radkowiak10Karczmiska
IVLena Wojnicka8Głusko Duże
JUNIORZY do lat 10
IWojciech Chyła15Szczuczki
IINataniel Wyroślak12Poniatowa
IIIZofia Wojnicka10Karczmiska
IVMateusz Czarnota8Kazimierzów
VHubert Mikulski6Kazimierzów

V turniej 02.03.24

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IJan Dudziak15Opole Lubelskie
IIKacper Tuźnik12Kazimierz Dolny
IIIBogusław Dąbrowski10Puławy
IVIgnacy Bochra8Karczmiska
VRobert Błaziak6Karczmiska
VIPiotr Zgozdon5Opole Lubelskie
VIISławomir Złotucha4Niezdów
VIIIHubert Witczak3Karczmiska
IXŁukasz Tajer2Kowala
XPaweł Gębka1Poniatowa
XIBartłomiej Ciosek0Opole Lubelskie
XIIMiłosz Łukasiewicz0Gołąb
KOBIETY
IAmelia Woś15Wąwolnica
IIDorota Kopeć Łukasiewicz12Gołąb
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal15Opole Lubelskie
IIBartosz Smyrgała12Opole Lubelskie
IIISzymon Gawdzik10Kowala
IVBartłomiej Miller8Rogów
VDionizy Pawłowski6Trzebiesza
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik15Karczmiska
IIKrystian Mikulski12Poniatowa
IIILena Wojnicka10Głusko Duże
IVMaja Radkowiak8Karczmiska
JUNIORZY do lat 10
INataniel Wyroślak15Poniatowa
IIMatusz Czarnota12Kazimirzów
IIIWojciech Chyła10Szczuczki
IVAntoni Wróblewski8Wymysłów
VZofia Wojnicka6Karczmiska
VIFranciszek Wróblewski5Wymysłów

IV turniej 03.02.24

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IKacper Tuźnik15Kazimierz Dolny
IISławomir Złotucha12Niezdów
IIIHubert Witczak10Karczmiska
IVJan Dudziak8Opole Lubelskie
VLeszek Jagłowski6Lipsko
VIIgnacy Bochra5Karczmiska
VIIPaweł Gębka4Poniatowa
VIIITomasz Siedliski3Chodlik
IXBogusław Dąbrowski2Puławy
XPiotr Zgozdon1Opole Lubelskie
XIRobert Błaziak0Karczmiska
XIIBartłomiej Ciosek0Opole Lubelskie
XIIIAndrzej Rodzoś0Poniatowa
KOBIETY
IDorota Kopeć Łukasiewicz15Gołąb
IIBarbara Woś12Wąwolnica
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal15Opole Lubelskie
IIDionizy Pawłowski12Trzebiesza
IIIBartosz Smyrgała10Opole Lubelskie
JUNIORZY do lat 12
IKrystian Mikulski15Poniatowa
IIZuzanna Kosik12Karczmiska
IIIMaja Radkowiak10Karczmiska
IVLena Wojnicka8Głusko Duże
JUNIORZY do lat 10
IZofia Wojnicka15Karczmiska
IINataniel Wyroślak12Poniatowa
IIIWojciech Chyła10Szczuczki
IVAntoni Wróblewski8Wymysłów
VMatusz Czarnota6Kazimirzów
VIHubert Mikulski5Poniatowa

III turniej 13.01.24

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
IŁukasz Tajer15Kowala
IIJan Dudziak12Opole Lubelskie
IIIPiotr Zagozdon10Opole Lubelskie
IVIgnacy Bochra8Karczmiska
VKacper Tuźnik6Kazimierz Dolny
VIRobert Błaziak5Karczmiska
VIILeszek Jagłowski4Lipsko
VIIIHubert Witczak3Karczmiska
IXSławomir Złotucha2Niezdów
XBartłomiej Ciosek1Opole Lubelskie
XIPaweł Gębka0Opole Lubelskie
XIITomasz Siedliski0Chodlik
XIIIBogusław Dąbrowski0Puławy
XIVMiłosz Łukasiwicz0Gołąb
XVAndrzej Rodzoś0Poniatowa
KOBIETY
IDorota Kopeć Łukasiewicz15Gołąb
IIAmelia Woś12Wąwolnica
IIIMartyna Smyrgała10Opole Lubelskie
IVBarbara Woś8Wąwolnica
JUNIORZY do lat 15
IDawid Hubal15Opole Lubelskie
IIDionizy Pawłowski12Trzebiesza
IIIBartłomiej Miller10Rogów
IVBartosz Smyrgała8Opole Lubelskie
VSzymon Gawdzik6Kowala
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik15Karczmiska
IIKrystian Mikulski12Poniatowa
IIIMaja Radkowiak10Karczmiska
IVLena Wojnicka8Głusko Duże
JUNIORZY do lat 10
IWojciech Chyła15Szczuczki
IINataniel Wyroślak12Poniatowa
IIIZofia Wojnicka10Karczmiska
IVMateusz Czarnota8Kazimierzów
VHubert Mikulski6Poniatowa

II turniej 02.12.23

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOPUNKTYMIEJSCOWOŚĆ
OPEN
ILeszek Jagłowski15Lipsko
IIRobert Błaziak12Karczmiska
IIIKacper Tuźnik10Kazimierz Dolny
IVŁukasz Ceglarski8Górki
VIgnacy Bochra6Karczmiska
VIBartłomiej Ciosek5Opole Lubelskie
VIIAndrzej Rodzoń4Poniatowa
VIIITomasz Siedliski3Chodlik
IXBogusław Dąbrowski2Puławy
XHubert Witczak1Karczmiska
KOBIETY
IMartyna Smyrgała15Opole Lubelskie
JUNIORZY do lat 15
IMaciej Sobka15Józefów nad Wisłą
IIBartłomiej Miller12Rogów
IIIDawid Hubal10Opole Lubelskie
IVBartosz Smyrgała8Opole Lubelskie
VDionizy Pawłowski6Trzebiesza
JUNIORZY do lat 12
IZuzanna Kosik15Karczmiska
IILena Wojnicka12Głusko Duże
IIIMaja Radkowiak10Karczmiska
JUNIORZY do lat 10
ISzymon Usarek15Karczmiska
IIMateusz Czarnota12Kazimierzów
IIIZofia Wojnicka10Karczmiska
IVFranciszek Wróblewski8Wymysłów
VAntoni Wróblewski6Wymysłów