25 marca odbyły się mistrzostwa Puław w szachach organizowane przez PTKKF Puławy. Startowało blisko 50 uczestników w trzech kategoriach. Z reprezentantów naszego regionu najlepiej wypadła Karolina Siedliska z Chodlika zajmując III miejsce. Wygrała Zuzanna Machniewska przed Pauliną Bronisz (obydwie z Puław). Tuż za podium, w kategorii juniorów uplasował się Michał Kazanowski (Karczmiska) za Damianem Broniszem, Filipem Węgrznowiczem i Wojciechem Zarzeckim (wszyscy z Puław). W kategorii seniorskiej zwyciężył Wojciech Swatek (Puławy) przed Tadeuszem Tarachą (Pożóg) i Krzysztofem Szczęśniakiem (Puławy). W turnieju uczestniczyli również nasi reprezentanci: Filip Tabor, Wiktoria Drąg, Daniel i Tomasz Siedliscy wraz z naszym opiekunem p. Robertem Błaziakiem.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów a chętnych zapraszamy na najbliższe zajęcia Koła Szachowego 7 kwietnia w GBiDK o godz. 15.00.