Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Karczmiskach była organizatorem konkursu „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”. W konkursie brały udział dzieci z Przedszkola, Zespołu Szkół oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Na konkurs napłynęło 93 prace. 23 listopada Komisja w składzie Jadwiga Religa – dyrektor Muzeum Regionalnego w Kluczkowicach, Elżbieta Żyszkiewicz – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Opolu Lubelskim oraz Małgorzata Borowiak – instruktor Opolskiego Centrum Kultury w Opolu Lubelskim wybrała 43 prace z czego 13 nagrodzono, pozostałe wyróżniono. 19 grudnia podczas Forum Integracji Międzypokoleniowej w Gminnej Bibliotece i Domu Kultury zostały rozdane nagrody i wyróżnienia.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, o których będziemy informować na Facebooku i na naszej stronie internetowej.

KATEGORIA I: 4 – 6 lat (Przedszkole)
Miejsce I – Piotr Kuchta (Przedszkole w Karczmiskach)
Miejsce II – Julia Peterwas (Przedszkole w Słotwinach)
Miejsce III – Julita Rodzik (Przedszkole w Słotwinach)
WYRÓŻNIENIA:
Bruno Ejchler (Przedszkole w Karczmiskach)
Oliwia Izdebska (Przedszkole w Słotwinach)
Blanka Siedliska (Przedszkole w Słotwinach)

KATEGORIA II: 7 – 9 lat
Miejsce I – Apolonia Wojnicka (kl. II, Szkoła Podstawowa, Filia w Głusku)
Miejsce II – Anna Czopek (kl. III, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Miejsce III – Lena Kubiś (kl. I, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
WYRÓŻNIENIA:
Julia Nowak (kl. II, Szkoła Podstawowa, Filia w Głusku)
Krzysztof Nowak (kl. II, Szkoła Podstawowa, Filia w Głusku)
Adam Janicki (kl. I, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Miłosz Krawczyk (kl. II, Szkoła Podstawowa, Filia w Głusku)
Patrycja Wawer (kl. III, Szkoła Podstawowa w Słotwinach)
Arletta Radkowiak (kl. II, Szkoła Podstawowa, Filia w Głusku)
Błażej Ochnio (kl. III a, SOSW w Karczmiskach)
Oskar Pietrzak (kl. III a, SOSW w Karczmiskach)
Weronika Rodzik (kl. III a, SOSW w Karczmiskach)
Mateusz Kuchta (kl. III a, SOSW w Karczmiskach)

KATEGORIA III: 10 – 13 lat
Miejsce I – Franciszek Goliszek (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Miejsce II – Dominika Mędyk (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Miejsce III – Kamil Szkutnik (kl. VI, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
WYRÓŻNIENIA:
Krystian Ostrach (kl. VII, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Tomasz Popiołek (kl. VI, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Bartosz Czopek (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Patrycja Popiołek (kl. VI, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Ida Wołoszun (kl. V, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Antoni Watras (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Kornelia Pętek (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Dawid Waś (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Urszula Walencik (kl. IV, Szkoła Podstawowa w Karczmiskach)
Aleksandra Brzezińska (kl. VII b, SOSW w Karczmiskach)
Agnieszka Szczygieł (kl. VII b, SOSW w Karczmiskach)
Justyna Abramczyk (kl. VII b, SOSW w Karczmiskach)

KATEGORIA IV: 14 – 16 lat
Miejsce I – Karolina Tarkowska (kl. II, Gimnazjum w Karczmiskach)
Aleksandra Wnuk (kl. II GC, SOSW w Karczmiskach)
Miejsce II – Joanna Brzezina (kl. II GA, SOSW w Karczmiskach)
Miejsce III – Andrzej Śmich (kl. III GC, SOSW w Karczmiskach)
WYRÓŻNIENIA:
Klaudia Szczygieł (kl. III GC, SOSW w Karczmiskach)
Wiktor Piłat (kl. II GA, SOSW w Karczmiskach)
Kamil Gąsiorowski (kl. III GC, SOSW w Karczmiskach)
Wojciech Koman (kl. II GC, SOSW w Karczmiskach)
Marcin Bigos (kl. VII d, SOSW w Karczmiskach)

Download PDF
Czcionka
Kontrast