16 grudnia w Galerii Zielonej w Puławach odbył się ostatni w tym sezonie turniej szachowy organizowany przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. W klasyfikacji końcowej seniorów triumfował Tadeusz Taracha (Pożóg) przed Dominikiem Seredynem i Zdzisławem Machniewskim (obaj Puławy). Tuż za podium znalazł się (ubiegłoroczny triumfator) Robert Błaziak z Karczmisk a na siódmym miejscu uplasował się nasz drugi reprezentant Daniel Siedliski z Chodlika.
Wśród juniorów zwyciężył Damian Bronisz (Puławy). Na drugim miejscu zakończył zmagania nasz najlepszy zawodnik Michał Kazanowski z Karczmisk przed Dominikiem Wiesiołkiem z Puław.
W kategorii kobiecej wygrała Paulina Bronisz przed Natalią Maj i Małgorzatą Maj (wszystkie z Puław).
Ogółem sklasyfikowano 66 zawodników i zawodniczek. Wszystkim szachistom serdecznie gratulujemy.
Zapraszamy wszystkich chętnych (bez względu na wiek) na zajęcia naszego Koła Szachowego. Spotkania odbywają się co drugi piątek – najbliższe 5 stycznia 2018 r.